ASAP Racing
Profesjonalne symulatory wyścigowe.

Symulatory wyścigowe ASAP Racing.

Zapewniamy kompleksową obsługę od budowy po montaż u klienta.

Zajmujemy się kompleksową budową symulatorów wyścigowych. Nasz autorski kokpit uzupełniamy podzespołami z najwyższej półki w swojej kategorii. W naszych symulatorach spotkasz pedały Heusinkveld, bazy kierownic Simucube uzupełnione dedykowanymi wieńcami oraz komputery składane zgodnie z najnowszymi trendami (aktualnie zapewniamy karty graficzne z serri RTX 30XX).

Z naszych usług korzystają zarówno osoby rozpoczynające przygodę z simracingiem, jak i profesjonalni kierowcy z real-motorsportu, trenujący przed startami w domowym zaciszu. Czerpiemy wiedzę z obu światów - wspierany przez nas team simracingowy "Triton Racing" jest aktualnym Mistrzem Polski PZMOT.

Symulatory szyte na miarę

Każdą budowę rozpoczynamy od określenia potrzeb klienta, aby jak najlepiej dobrać podzespoły pod kątem docelowego wykorzystania kokpitu. Bez względu na to, czy wolisz rajdy, czy lepiej czujesz się na torze, dobierzemy potrzebne elementy w taki sposób, aby spełnić oczekiwania każdego kierowcy - zarówno amatora, jak i kierowcy trenującego przed realnymi startami.
Bądź na bieżąco!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.